Özel Davet Ve Organizasyon Hizmetleri

Kişilerin belirli özel gün ve davetlerinde özel organizasyonlar hazırlayarak hizmet vermekteyiz. Firmamız her hizmet türü içerisinde müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli malzeme ve diğer ekipmanları hazırlamaktadır. Düğün, doğum günü organizasyonubaby shower, kına organizasyonu, nişan organizasyonu en çok talep edilen hizmet türlerimiz içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca kır düğün organizasyonu, söz organizasyonu, kadınlar günü eğlence mekanları, nişan organizasyonu da düzenlemekteyiz.

Müşterilerimize sunulan mekan ve konseptler içerisinde farklı pek çok organizasyonu firmamız üstlenmektedir. Mezuniyet günleri içerisinde balo düzenlemesi, baby after party düzenlemesi, baby shower, kokteyl organizasyonları, doğum günü organizasyonu gerekli düzenlemeler ve müşteri isteklerine göre yerine getirilmektedir. Bekarlığa veda partisini ve sünnet organizasyonu da firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet türleri arasında bulunmaktadır. Organizasyon firmaları kişilere belirli organizasyonlar içerisinden hizmet gösterebilmektedir. Firmamızın müşterilerine sunduğu her organizasyona özel açık ve kapalı mekan ihtiyacı giderilmektedir. Ayrıca mekan içerisindeki özel ihtiyaç ve taleplerde kişilerin isteklerine göre düzenlenmektedir. Müzik, kamera ihtiyacı firmamız tarafından oluşturulmaktadır.

Düğün ve Özel Gün Organizasyonları Düzenlemesi

Kişiler düğün ve diğer özel günlerin düzenlemesi içerisinde farklı açılardan eksiklikler yaşayabilmektedir. Düğün organizasyonu, kadınlar günü eğlence mekanları içerisinde kişiler günün heyecanı ve tecrübesizliğinden belirli durumları düzenleyememektedir ve sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamızın kişilere sunduğu avantajlar ile birlikte farklı mekan seçenekleri ve konseptleri ile hizmet gösterilmektedir.

Düğün organizasyon ayarlamaları pek çok kişiye göre ekonomik açıdan kişileri zorlayabilmektedir. Firmamızın müşterilerine sunduğu ekonomik eğlence ortamları, düğün salonları ve mekanları ile hizmet sağlanmaktadır. Düğün organizasyonu içerisinde kişilerin firmamıza sunduğu kişi sayısı ve mekan özellikleri ile birlikte ortak bir karar ile mekan seçimi yapılmaktadır.

Düğünün, kadınlar günü eğlence mekanları konseptine uygun masa, sandalye, yiyecek ve içecek hizmeti de bulunmaktadır. Düğün organizasyonu içerisinde kişilerin rahat edebileceği ve aynı zamanda davetlilerin ağırlanabileceği her türlü alan firmamız hizmetleri içerisinde mevcut bulunmaktadır. Organizasyonlara ek olarak özel gösterimler de müşterilere sunulmaktadır. Havai fişek gösterisi, konfeti, volkan gösterisi de firmamızdan müşteriler tarafından en çok talep edilen özel isteklerden olmaktadır.

 

[ess_grid settings='{“entry-skin”:”1″,”layout-sizing”:”boxed”,”grid-layout”:”even”,”spacings”:”0″,”rows-unlimited”:”off”,”columns”:”5″,”rows”:”3″,”grid-animation”:”fade”,”use-spinner”:”0″}’ layers='{“custom-image”:{“01″:”971″,”02″:”970″,”03″:”969″,”04″:”968″},”custom-type”:{“00″:”image”,”01″:”image”,”02″:”image”,”03″:”image”,”04″:”image”},”use-skin”:{“00″:”-1″,”01″:”-1″,”02″:”-1″,”03″:”-1″,”04″:”-1″}}’][/ess_grid]

 

get our latest news

Subscribe Our
Newsletter