Hizmetlerimiz

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Mönüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında, deneyimli Nish Catering personeli tarafından HACCP kalite standardına bağlı kalınarak hazırlanır. Servis ve sonrası tüm hizmetler, Nish Catering personelleri tarafından gerçekleştirilir.

TAŞIMA YEMEK

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan Menüler, mutfağımızda pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri konusunda uzman Nish Catering personelleri tarafından hijyen standartlarına bağlı kalınarak gerçekleştirilir.

KOKTEYL

Ufak atıştırmalıklar, alkollü/alkolsüz içecekler, şık bir sunum… Bir kokteylde aranan tüm detaylar, profesyonel ekibimizle hizmetinizde.

AÇILIŞ

Başlangıçlar güzeldir. Her zaman hatırlanan başlangıçlar yaratmak için bize danışın… Süslemeler, yemek sunumu, pasta… Nasıl bir konsept seçerseniz..

ÖZEL YEMEK

Mekana ve müşterilerimizin arz ettiği gibi şekillenen menülerimiz ve hizmetlerimizle sizlerleyiz.

DÜĞÜN/WEDDİNG

En özel gününüzde, eğlenmenin tadına bakın, ayrıntıları bize bırakın…İsterseniz bir kır düğünü, isterseniz havuz başında ya da salonda..Birlikte seçelim, detaylandıralım ve unutulmaz bir gün yaratalım.

PİKNİK

Kurumsal piknikleriniz; açık havada kaliteli ve şık bir yemek sunumu, aktivite alanları ile başka güzel olacak ve uzun süre konuşulacak…

DAVET

Evinizde, bahçenizde, havuz kenarında ya da  nerde isterseniz…Gelelim ve birlikte şık bir davete ev sahipliği yapalım.

get our latest news

Subscribe Our
Newsletter